بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟

ثبت میزان دما و رطوبت خودرو با نصب ردیاب
تیر ۳۱, ۱۳۹۸
دلایل نصب ردیاب در شرکت ها
تیر ۳۱, ۱۳۹۸

 

 

دستگاه های ردیاب ماشین به طور کلی به دو ردیاب آهنربایی و ردیاب سیمی تقسیم می شوند. ردیاب های آهنربایی کاملا قابل حمل هستند و یک باتری داخل خود دارند که قابلیت شارژ شدن را دارند در صورتی که ردیاب های سیمی نیاز به سیمکشی دارند و برق دستگاه از باتری خودرو تامین می شوند. با توجه به نوع دستگاه مسلما محل نصب ردیاب ماشین متفاوت است اما به طور کلی می توانید چندین قسمت از ماشین را برای نصب دستگاه ردیاب خودرو در نظر بگیرید.
بهترین محل نصب ردیاب خودرو زیر داشبورد ماشین است اما محل های مختلف دیگری چون زیر سپر جلو و عقب ماشین می توانید برای نصب دستگاه ردیاب داخل آن قرار دهید از این رو ابتدا محل را تعیین کنید و سپس اقدام به نصب دستگاه و انجام مراحل سیمکشی ردیاب خودرو کنید.

محل نصب ردیاب خودرو

قبل از اینکه با نصاب ردیاب خودرو تماس بگیرید تا برای نصب دستگاه ردیاب روی ماشین شما اقدام کند حتما محل نصب آنرا تعیین کنید و سپس اقدام به نصب و سیمکشی ردیاب کنید.

زیر داشبورد فرمان خودرو

با توجه به اینکه بیشترین سیمکشی خودرو زیر داشبورد ماشین است قسمت زیر فرمان ماشین می تواند محلی مناسب برای نصب ردیاب خودرو باشد. برخی از دستگاه های ردیاب مجهز به پورت OBD II هستند از این رو برای تامین برق ردیاب خودرو کافیست آنرا به پورت OBD II  ماشین وصل کنید  و این پورت دقیقا زیر فرمان ماشین قرار دارد.

زیر سپر جلو و عقب ماشین

زیر سپر جلو و عقب ماشین محلی مناسب برای جاگذاری دستگاه ردیاب می تواند باشد. در این مورد باید به آرامی سپر جلو یا عقب ماشین را در بیاورید و آنرا نصب کنید. دستگاه های ردیاب آهنربایی و قابل حمل که خیلی کوچک هستند می توانند در این محل جاگذاری شوند.

کار گذاشتن ردیاب داخل چراغ ترمز ماشین

محل چراغ ترمز می تواند محل امنی برای نصب ردیاب خودرو باشد. شما باید مهارت کافی در بیرون آوردن چراغ ترمز داشته باشید و سیمکشی ردیاب را انجام دهید و این کار کاملا ظریف انجام می شود.

پشت و زیر صندلی خودرو

زیر و پشت صندلی می تواند محلی برای نصب ردیاب باشد اما سیمکشی آن باید از کف ماشین انجام شود. حتی شما می توانید دستگاه های ردیاب آهنربایی را زیر ماشین بگذارید اما با آهن دهی ضعیف دستگاه مواجه خواهید شد.

کنار بلندگو خودرو

بلندگو خودرو معمولا در کنار درب های خودرو یا پشت صندلی عقب تعبیه می شود از این رو می توانید کاملا مخفیانه آنها را زیر بلندگو کار بگذارید.

بهترین محل نصب آنتن ردیاب خودرو

دستگاه های ردیاب خودرو آهنربایی و مدلهای جدید ردیاب سیمی دارای آنتن داخلی هستند اما با این اوصاف هنوز هم دستگاه های ردیاب خودرویی در بازار وجود دارند که آنتن جداگانه دارند. با توجه به نیاز مبرم دستگاه ردیاب به آنتن باید محل دقیقی برای نصب آنتن معین کنید. ستون ماشین می تواند بهترین محل برای نصب آنتن ردیاب باشد زیرا در بالاترین نقطه ماشین قرار دارد و به خوبی سیگنال ماهواره ای را دریافت می کند.

 

AGT-622، سامانه ایست در ابعاد مناسبکهامکان ردیابی هر نوع وسیله نقلیه را باتغذیه ۱۲ولت مستقیم (مانند آنچه در اکثر خودروها و موتورسیکلت ها موجود است)برای مالک آن فراهم میآورد. پس از مکان یابی خود توسط گیرنده جی پی اس داخلی، اطلاعات محاسبه شـده شامل موقعیت خودرو(با دقـت بهتـر از ۱۲متر)، سرعـت، جهـت حرکت خودرو و اطلاعات تکمیلی دیگر توسط سیمکارت داخلی به سیستم مرکزی فرستادهو مـالک خودرو (یا مدیر شرکت) مـیتـواند بـا استـفاده از کـامپیوتر شخصی، موقعیت خودرو را بهدقیق ترین شکل ممکن روی نقشه مشاهده نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تماس با ما