خاموش کردن خودرو از راه دور با ردیاب

دلایل نصب ردیاب در شرکت ها
اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
ردیاب شخصی
اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
خاموش کردن خودرو با ردیاب

خاموش کردن خودرو از راه دور

یکی از امکانات دستگاه های ردیاب توربو مدلهای ٣١١ و ٣٠٣ و ١٠٣ و ١٠۵ خاموش کردن خودرو از راه دور می باشد. نحوه عملکرد امکان خاموش کردن خودرو با ردیاب، اینگونه می باشد که به دستگاه ردیاب اس ام اس دستوری stop123456 ارسال می کنید. دستگاه ردیاب در جواب پیام Stop engine Succeed برای شما ارسال می کند و در صورتیکه خودرو روشن باشد بلافاصله خاموش شده و اگر خودرو خاموش باشد بعد از این دستور به هیچ عنوان با استارت زدن روشن نمی شود.

توجه داشته باشید که طراحی نرم افزاری دستگاه به گونه ای می باشد که اگر هنگام ارسال دستور خاموش کردن خودرو با ردیاب، سرعت خودرو بالای ٢٠ کیلومتر در ساعت باشد جهت امنیت بیشتر و خطر کمتر، دستگاه به شما پیام هشدار ارسال می نماید و منتظر می ماند که سرعت خودرو به ١٩ کیلومتر برسد و سپس خودرو را خاموش می کند. این گزینه قابلیت غیر فعال شدن را دارد. در صورت غیر فعال کردن در زمان ارسال اس ام اس خاموش کردن، خودرو در هر سرعتی که باشد خاموش می شود و به هیچ عنوان روشن نخواهد شد.

خاموش کردن خودرو از راه دور

خاموش کردن خودرو با ردیاب

 

 

روشن کردن خودرو با ردیاب

جهت روشن شدن خودرو از راه دور و وصل شدن برق خودرو به دستگاه ردیاب اس ام اس دستوری Resume123456 ارسال نمایید و دستگاه ردیاب خودرو در پاسخ اس ام اس با محتوای Resume engine Succeed به موبایل شما ارسال می نماید و همزمان برق خودرو را وصل می نماید.

عدد ١٢٣۴۵۶ که در پیامهای اس ام اسی موبایل استفاده می شود پسورد اولیه دستگاه ردیاب می باشد که قابل تغییر به عدد ۶ رقمی دیگر به دلخواه شما می باشد.

نکته مهم و قابل توجه هنگام خرید جی پی اس خودرو توربو ردیاب  اینجاست که دستگاههای ردیاب توربو دستور خاموش کردن خودرو با موبایل از راه دور را بوسیله اس ام اس انجام می دهند. به همین علت در اکثر مکانهایی که از نظر موقعیت دکل های مخابراتی نقطه کور هستند و حتی امکان مکالمه با تلفن همراه نیست، اس ام اس ارسال می گردد و این عملکرد دستگاه ردیاب با موفقیت اجرا می گردد.

خاموش کردن خودرو از راه دور

خاموش کردن خودرو با موبایل

خاموش کردن خودرو با موبایل (اپ ردیاب)

شرکت توربو ردیاب برای رفاه و راحتی بیشتر مشتریان، اپلیکیشن اختصاصی برای دارندگان گوشی های اندروید (دانلود اپلیکیشن اندروید ردیاب توربو) طراحی کرده که بوسیله آن با فشردن دکمه های ریموت مجازی روی موبایل، اس ام اس مورد نظر برای خاموش کردن خودرو با ردیاب یا روشن کردن خودرو از راه دور، بطور خودکار به دستگاه ردیاب ارسال می شود و دیگر نیازی به حفظ و تایپ کردن اس ام اس های مربوطه نمی باشد. این عملکرد بدون هیچگونه محدودیت فاصله ای اجرا می شود و ضریب امنیت خودروی شما را بسیار بالا می برد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما