ردیاب دوچرخه
ردیاب دوچرخه
مرداد ۳۰, ۱۴۰۲
پرفروش ترین ردیاب خودرو در ایران
پرفروش ترین ردیاب خودرو در ایران
مرداد ۳۰, ۱۴۰۲
دستگاه شنود آهن ربایی

دستگاه شنود آهن ربایی وسیله ای است که به کمک آن می توانید صدای اطراف دستگاه ضبط کنید. لازم به ذکر است که این دستگاه دارای ردیاب است و شما می توانید در کنار  شنود صدا موقعیت مکانی ردیاب را  در دسترس خود داشته باشید. این دستگاه کاربرد های بسیار زیادی دارد که در این مقاله ردیاب توربو  به آن ها می پردازیم.

 روش های رایج استفاده از شنود

 • نفوذ به سیستم ها و شبکه های کامپیوتری به منظور دسترسی به صدا ها
 • نصب دستگاه شنود در محیط های مورد نظر
 • استفاده از تجهیزات و نرم افزار های مخصوص برای ضبط صدا

کاربرد دستگاه شنود آهن ربایی

همان گونه که در بخش قبل اشاره کردیم دستگاه شنود آهن ربایی  کاربرد های زیادی دارند؛ برای مثال برخی موسسات و سازمان ها برای دسترسی به اطلاعات مهم از این دستگاه ها استفاده می کنند.   برخی سازمان های دیگر نیز برای کسب اطلاعات تجاری رقبا و اطلاعات فنی از این شنود ها استفاده می کنند.

علاوه بر این ها از این شنود ها برای جمع آوری صدا های مختلف و تجزیه و تحلیل آن ها استفاده می شود.  اگر مایل هستید فرزند خود را به طور غیر مستقیم کنترل کنید  و یا این که فرد سالمندی در منزل دارید و مایل هستید از احوالات آن با خبر شوید ما به شما توصیه می کنیم که یک شنود آهن ربایی برای شنیدن صدای اطراف تهیه کنید.

دستگاه شنود آهن ربایی

ویژگی های شنود آهن ربایی

ویژگی های شنود آهن ربایی شامل موارد زیر است:

 • باتری با شارژ بالا: این دستگاه دارای باتری قابل تعویض است که عمر بسیار بالایی دارد و اصلا لازم نیست نگران تمام شدن شارژ باتری دستگاه خود باشید.
 • قابل حمل بودن: ابعاد کوچک و وزن کم ردیاب نیز بسیار مهم است . سعی کنید ردیابی انتخاب کنید که ابعاد کوچکی داشته باشد تا افراد دیگر نتوانند آن را ببینند .
 • کیفیت بالا: از آن جایی که این دستگاه ها کاربرد بسیار زیادی دارند و در موارد مهم و ضروری استفاده می شوند باید کیفیت بالایی داشته باشند.

قیمت شنود آهن ربایی چه قدر است؟

قیمت شنود ها  ممکن است بستگی به عوامل زیر داشته باشد به همین دلیل ما در این بخش نمی توانیم یک قیمت مشخص به شما اعلام کنیم اما در این بخش به عوامل موثردر قیمت گذاری می پردازیم.

 1. کیفیت و قدرت دستگاه: دقت کنید که دستگاه‌ های با کیفیت و قدرت بالا تر معمولاً هزینه بالا تری دارند. کیفیت شامل ویژگی‌های مانند طول عمر باتری، قابلیت اطمینان، دقت ردیابی و قابلیت ارسال اطلاعات می باشد.
 2. قابلیت‌ ها و ویژگی‌ های خاص: بعضی از شنود ها قابلیت‌ خاص مانند ضبط صدا، تشخیص حرکت، ضبط تصویر یا اطلاعات جغرافیایی را دارند که ممکن است هزینه بالا تر را توجیه کنند.
 3. نوع سرویس: شنود ردیاب های مخصوص خودرو، شخصی، کودکان یا حیوانات خانگی در بازار موجود است که هزینه هر یک به نسبت به یک  دیگر فروشگاه های مختلف متفاوت است.
 4. هزینه نگهداری و استفاده: برخی از شنود ها نیاز به هزینه‌ های دوره‌ای برای نگهداری و استفاده دارند، مانند هزینه باتری یا شارژ، هزینه اشتراک سرویس یا هزینه تعمیر و نگهداری.
 5. برند و تولید کننده: برند های معروف و محبوب معمولاً قیمت بالا تری دارند. اما در عین حال تولید کننده‌ های کوچک تر  نیز ممکن است دستگاه‌ های با کیفیت با قیمت مناسب ارائه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما