ردیاب های معتبر شرکت توربو ردیاب علاوه بر قابلیت های ویژه و قدرتمندی از قبیل: ردیابی، کنترل و مونیتور کردن لحظه ای خودرو، انسان، کالا، حیوانات و ... دارای ویژگی خارق العاده ی شنود صدای اطراف ردیاب توسط دستگاه شنود صدا تعبیه شده در داخل ردیاب نیز می باشد.

شنود کردن صدای اطراف، توسط دستگاه شنود مخفی ردیاب خودرو امکان خارق العاده ای است که به شما اجازه می دهد در هر لحظه به راحتی از آنچه در محیط اطراف ردیاب یا داخل کابین خودرو اتفاق می افتد، آگاه گردید.
 
 
 

برای استعلام قیمت و خرید دستگاه شنود (ردیاب دارای دستگاه شنود صدا) به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

 
 
 
برای انجام شنود توسط دستگاه شنود کوچک تعبیه شده در دستگاه ردیاب خودرو توربو، تنها کافیست با نرم افزار شرکت توربو ردیاب که روی تلفن همراه یا کامپیوتر شما نصب گردیده، برای دستگاه پیام ارسال کنید. تلفن شما بلافاصله تماس را برقرار کرده و کانال صوتی یک طرفه ای را به خودرو یا شخص یا ... مورد نظر شما باز می کند.
 

مزایای خرید دستگاه شنود از راه دور

ویژگی ردیاب دارای دستگاه شنود از راه دور در خودرو به صورت لحظه ای علاوه بر اینکه گزینه ای مناسب برای ردیابی خودرو و شنیدن آنچه اتفاق می افتد می باشد، همچنین می تواند ردیابی و کنترل خوبی برای بچه های خردسال یا سالمندان باشد. بسیاری از والدین از آن به عنوان راهی برای کنترل و شنیدن آنچه برای کودکان خردسال یا سالمندان دچار مشکلات ذهنی، اتفاق می افتد و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی، استفاده می کنند.

با دانلود نرم افزار ردیابی شرکت توربو ردیاب به آسانی روی سیستمهای IOS یا Android یا هر مرورگر وب دیگری قابل استفاده می باشد. شما در هر لحظه متیوانید خودرو، کودکان و بزرگترها ، کالا و متعلقات خود را با یک برنامه ردیابی آسان پیگیری، کنترل و دنبال کنید.

تماس با ما