بهترین محل نصب ردیاب ماشین کجاست؟
تیر ۳۱, ۱۳۹۸
خاموش کردن خودرو با ردیاب
خاموش کردن خودرو از راه دور با ردیاب
تیر ۳۱, ۱۳۹۸

وجود ردیاب در شرکت ها باعث شده تا به طور چشمگیری در کارشان پیشرفت کنند . به همین دلیل سازمان ها میتوانند با سرعت بخشیدن به عملکرد کارکنان خود ، هزینه های زمانی در عملیات را کاهش دهند .
ویژگی دیگر ردیاب این است که این امکان را به شما میدهد، زمانی که تکنسین ها با خودرو شرکت اعزام می شوند، مدت زمان کارکرد شان ، زمان بیکاری شان ، میزان سرعت وسیله نقلیه، میزان سوخت مصرف شده در زمان ماموریت و همینطور تعیین و نشان دادن کوتاه ترین مسیر به آنها، برای سریعتر رسیدن به مقصد از جمله قابلیت های ردیاب می باشد.
نوعی دیگر از ردیاب که امروزه توسط اغلب شرکت ها به ویژه شرکت های پخش کالا مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از گوشی تلفن همراه برای سفارش گرفتن از مشتری و یا بازاریابی وهمچنین ردیابی پرسنل میباشد .
این نوع ردیاب علاوه بر ردیابی در لحظه، برای مشتریان نیز این امکان را فراهم میکند تا به سیستم مرکزی شرکت متصل شوند و سفارش خود را به طور مستقیم به دفتر مرکزی ارسال نماید .
دیگر کاربرد این سیستم ، ثبت موقعیت منطقه ای و جغرافیایی سوپر مارکت ها و قرار دادن عکس آن ها در نقشه گوگل است.
تنها عیب استفاده از این وسیله در تمام شدن سریع شارژتلفن همراه است .

قلب همه ما از شنیدن حوادثی که با راهکاری ساده قابل جلوگیری هستند به در می آید. برخورد قطارها با هم دیگر و کشته شدن تعداد زیادی از مسافران یکی از این اتفاقات تلخ و قابل جلوگیری می باشد. مجهز شدن لوکوموتیو به ردیاب ،باعث کاهش این گونه اتفاقات خواهد شد.
هنگام وارد شدن به مسیر غیر مجاز و یا عبور ناگهانی از تابلوهای توقف، سیستم ردیاب با اطلاعات قبلی از مسیر، با اخطار و هشدار از خطرات احتمالی جلوگیری می کند ؛ با بعضی از تنظیمات مانند: کشیدن ترمز اضطراری.
امروزه اکثر کشورهای اروپایی، از ردیاب در راه آهن خود استفاده کرده اند. زیرا ردیاب، موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و عملیات مشخص نمودن مسیر را با دقت بالایی انجام می دهد، همچنین مسافران از زمان دقیق رسیدن قطار مطلع شوند، بهبود ایمنی ، تشخیص دقیق عیوب قطار و … ازویژگی های استفاده از ردیاب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما