ردیاب موتور
ردیاب موتور
مرداد ۳۰, ۱۴۰۲
دستگاه شنود آهن ربایی
دستگاه شنود آهن ربایی
مرداد ۳۰, ۱۴۰۲
ردیاب دوچرخه

آیا تا به حال نام ردیاب دوچرخه را شنیده اید؟ آیا شما نیز گمان می کنید که خرید ردیاب دوچرخه کار بیهوده ای است؟ ما امروز این جا هستیم تا درباره ی ردیاب دوچرخه و اهمیت آن با یک دیگر صحبت کنیم اگر مایل هستید بیش تر در این باره بدانید ما را تا پایان این مقاله    ردیاب توربو همراهی کنید.

لازم به ذکر است که این دستگاه چیزی شبیه به ردیاب موتور است که به راحتی روی دوچرخه نصب می شود و شما بعد از نصب  می توانید موقعیت دوچرخه خود را بررسی کنید.  در رابطه با عملکرد این دستگاه ها باید خدمتتان عرض کنیم که شما برای دریافت اطلاعات از این ردیاب ها به یک اپلیکیشن و سیم کارت نیاز دارید . بعد از نصب این دستگاه شما می توانید زمان حرکت،  سرعت حرکت و موقعیت مکانی دوچرخه را مشاهده کنید و این اطلاعات را نیز ذخیره کنید .

کاربرد ردیاب دوچرخه

شایان به ذکر است که این دستگاه ها کاربرد های بسیار زیادی دارند که قطعاً یکی از این کاربرد ها بالا بردن امنیت دوچرخه است. قطعاً می دانید که دوچرخه ها امنیت خیلی کمی دارند و بیش تر از موتور و ماشین در معرض خطر هستند .

دومین کاربرد ردیابی دوچرخه در مواقعی است که شما دوچرخه خود را اجاره می دهید و مایل هستید بدانید دوچرخه تان در چه وضعیتی است. کاربرد دیگری که این ردیاب ها دارند در زمان برگزاری مسابقات است . معمولا برگزار کننده ی مسابقات روی همه ی دوچرخه ها  نصب می کند تا مسابقه بدون تقلب و انحراف انجام شود.

ویژگی های ردیاب دوچرخه

حالا که به دنبال یک ردیاب دوچرخه هستید بهتر است بدانید که یک ردیاب باید چه ویژگی هایی داشته باشد و با توجه به این ویژگی ها خرید کنید.

  • مهم ترین و ابتدایی ترین ویژگی این دستگاه ارسال اطلاعات دقیق دوچرخه است.
  • قدرت پردازش نیز بسیار مهم است؛ هر چه قدر قدرت پردازش بالا تر باشد اطلاعات با دقت و هم چنین سرعت بیش تر ازسال می شوند.
  • منبع تغذیه نیز از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه  است که قبل از خرید حتماً باید به آن توجه کنید.
  • سعی کنید ردیابی انتخاب کنید که ضد آب باشد تا در صورت تماس با آب خراب نشود.
  • به سایز و ابعاد دستگاه  نیز باید توجه کنید؛ دقت کنید که هر چه قدر اندازه ردیاب کوچک تر باشد احتمال دیده شدن آن توسط سارق بیش تر است.

ردیاب دوچرخه

چگونه ردیاب دوچرخه را نصب کنیم؟

قرار دادن ردیاب دوچرخه به اندازه انتخاب و خرید یک ردیاب مهم است زیرا اگر دستگاه  را در جای درست نصب نکنید خیلی راحت توسط سارق دیده می شود و ردیاب دیگر کارایی ندارد. مهم ترین کار این است که یک ردیاب کوچک انتخاب کنید تا احتمال دیده شدن آن کم شود و سپس آن را داخل تیوپ چرخ یا حتی داخل لامپ دوچرخه بگذارید.  این گونه شما می توانید مطمئن باشید که دستگاه دیده نمی شود و از اطلاعات ارسالی آن استفاده کنید.

شارژ کردن ردیاب دوچرخه چگونه است؟

از آن جایی که زمان نگه داری شارژ باتری به نوع و مدل ردیاب ها بستگی دارد و به همین دلیل ما نمی توانیم به طور دقیق گفت که یک ردیاب چند وقت یک بار به شارژ نیاز دارد.   اما به طور کلی باتری ردیاب ها می توانند از یک ماه تا یک سال شارژ خود را نگه دارند. البته جالب است بدانید که برخی ردیاب ها نیز بدون باتری نیز کار می کنند.

قیمت ردیاب دوچرخه چه قدر است؟

همان گونه که پیش تر خدمتتان عرض کردیم ردیاب های مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند به همین دلیل شاهد قیمت های مختلفی در بازار هستیم. برای  اطلاع از قیمت این دستگاه  ابتدا باید مشخص کنید که ردیابتان چه ویژگی ها داشته باشد و هم‌ چنین از چه برندی باشد تا بتوانید قیمت آن را در سایت مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما