ضبط صدای محیط کار
ضبط صدای محیط کار
مرداد ۲۹, ۱۴۰۲
ردیاب دوچرخه
ردیاب دوچرخه
مرداد ۲۹, ۱۴۰۲
ردیاب موتور

ما امروز این جا هستیم تا با یک دیگر درباره ی ردیاب موتور صحبت کنیم چنان چه مایل هستید بیش تر درباره این دستگاه  بدانید ما را تا پایان این مقاله ردیاب توربو  همراهی کنید.  همان گونه که حدس می زنید این دستگاه به منظور مشخص کردن موقعیت مکانی موتور طراحی شده است و می تواند اطلاعات مربوط به خودرو را به طور لحظه ای گزارش دهد.

 تعدادی از وظایف ردیاب موتور

  • بررسی سرعت: جالب است بدانید که این دستگاه می تواند تغییرات سرعت را در یک بازه زمانی مشخص کند و به راننده هشدار می دهد.
  • ردیابی مسیر:  لازم به ذکر است که بعضی ردیاب ها قابلیت ردیابی و ثبت مسیر ها را دارند و این گزینه برای افرادی که بر حرکت و موقعیت موتور نظارت می کنند بسیار کارآمد است.
  • نمایش RPM  : این قابلیت ردیاب موتور به کاربر نشان می دهد که موتور درست کار می کند یا خیر.
  • اطلاعات سوخت: ردیاب هایی وجود دارند که حتی باقی مانده ی میزان سوخت در موتور را نشان می دهند و از تمام شدن سوخت جلوگیری می کنند.

ردیاب موتور

ویژگی های ردیاب موتور

قطعاً قبل از خرید هر دستگاه و وسیله ای بهتر است که ویژگی های آن دستگاه را بررسی کنید و سپس با توجه به نیاز خود یک دستگاه مناسب بخرید.

  • پشتیبانی از GPS :  مهم ترین و اصلی ترین ویژگی که اکثر دستگاه های ردیاب موتور دارند این است که از جی پی اس پشتیبانی می کنند.
  • تشخیص مصرف سوخت: این دستگاه می تواند مصرف سوخت را در هر لحظه نشان می دهد.  شما با کمک این قابلیت می توانید وضعیت سوخت موتور خود را بررسی کنید و اگر مشکلی در این باره وجود دارد آن را حل کنید.
  • بررسی دمای موتور: این دستگاه  نیز این قابلیت را دارد که دمای موتور را اندازه گیری کند . این ویژگی به شما کمک می کند که بتوانید دمای موتور را کنترل کنید.
  • بررسی سرعت:   این ردیاب ها امکان بررسی و رصد سرعت موتور را دارند و این گونه می توانید از بروز تصادف جلوگیری کنید.

قیمت ردیاب موتور چه قدر است ؟

یکی از مهم ترین مسائلی که  در رابطه با خرید این دستگاه وجود دارد این است که قیمت این دستگاه را بدانید و بررسی کنید که آیا می توانید برای موتور خود ردیاب تهیه کنید یا خیر. در رابطه با قیمت این دستگاه ها باید خدمتتان عرض کنیم که قیمت ردیاب ها به عوامل گوناگونی بستگی دارد ؛ مدل ردیاب،  برند آن، ویژگی ها و آبشن هایی که دارد از جمله عوامل تأثیر گذار در تعیین قیمت است.

برای اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید وارد سایت  شوید و قیمت دستگاه  مورد نیاز خود را بررسی کنید و در صورت تمایل قیمت های فروشگاه های دیگر را نیز چک کنید و سپس با آگاهی تمام ردیاب متناسب با بودجه و نیاز خود تهیه کنید و از متحمل شدن هزینه های گزاف جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما