ردیاب شنود دار ماشین
ردیاب شنود دار ماشین چگونه کار می کند؟
مرداد ۲۹, ۱۴۰۲
ردیاب موتور
ردیاب موتور
مرداد ۲۹, ۱۴۰۲
ضبط صدای محیط کار

آیا تا به حال به ضبط صدای محیط کار خود فکر کرده اید و یا این که چیزی درباره شنود محیط کار می دانید؟ اگر مایل هستید بیش تر درباره این نوع شنود بدانید چند دقیقه از وقت خود را همراه با  ردیاب توربو  اختیار ما قرار دهید.

لازم به ذکر است که این روز ها تکنولوژی امکانات فوق العاده ای را تحت اختیارمان قرار داده است که سال ها قبل همه ی ما از آن بی خبر بودیم.  دستگاه شنود یکی از محبوب ترین دستگاه ها در دنیای مدرن امروزه است که کارایی بسیار زیادی دارند .

دستگاه شنود محیط چیست؟

شایان به ذکر است که دستگاه شنود به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید با کمک میکروفن صدای محیط مورد نظر را ضبط کنید. میکروفن نصب شده روی دستگاه صدای اطراف را با کیفیت بالا تری پخش می کند و در صورت نیاز هم تمام صدا های ضبط شده را برای گیرنده ارسال می کند.

ضبط صدای محیط کار

کاربرد دستگاه شنود صدا

لازم است بدانید که این دستگاه قابلیت های زیادی دارد که ضبط صدای محیط کار تنها یکی از قابلیت های آن است. شما می توانید این دستگاه را در محیط کار خود جایی دور از دسترس افراد دیگر قرار دهید و صوتی محیط افراد را ضبط کنید.  علاوه بر این حتی می توانید این دستگاه را درون ماشین خود نصب کنید تا اگر خدای نکرده خودروی شما  به سرقت رفت بتوانید صدای سارقان را ضبط کنید و متوجه شوید که مقصد سارقان کجا است.

دستگاه شنود بهتر است یا میکروفن مخفی؟

افراد زیادی از ما سوال می پرسند که استفاده از دستگاه شنود بهتر است یا میکروفن مخفی؟ باید خدمتتان عرض کنیم که این سوال پاسخ دقیق و مشخصی ندارد اما اگر بخواهیم کمی تخصصی تر و جزئی تر بررسی کنیم بهتر است از دستگاه شنود استفاده کنید زیرا این دستگاه قابلیت های زیادی دیگری دارد که ضبط صدای محیط کار بخش کوچکی از کارایی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما