قوانین و مقررات «توربو ردیاب»

۱. تمامی اطلاعات کاربران اعم از شماره سیم‌کارت و اطلاعات تبادل شده بین کنترل از راه دور نصب شده بر روی گوشی موبایل و ردیاب نصب شده روی خودرو از سوی «توربو ردیاب» کاملا محرمانه تلقی می‌شود و «توربو ردیاب» این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

۲. تبادل دستورات و اطلاعات بین ردیاب روی خودرو و ریموت کنترل نصب شده روی گوشی موبایل از طریق پیامک صورت می‌گیرد و حفظ اطلاعات پیامکی ذخیره شده روی گوشی موبایل برعهده کاربر است.

۳. مجوزها و دسترسی‌های درخواست شده از کاربر در نرم‌افزار کنترل از راه دور صرفاً به جهت عملکرد صحیح و تبادل اطلاعات با ردیاب می‌باشد و به اطلاعات خصوصی و غیر مرتبط با «توربو ردیاب» دسترسی صورت نخواهد گرفت.

۴. در صورتی که تلفن همراه کاربر، شماره سیم‌کارت و یا رمز عبور ردیاب ایشان در اختیار اشخاص ثالث قرار گیرد، «توربو ردیاب» هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال سوءاستفاده از دستگاه و اطلاعات ایشان ندارد.

۵. نرم‌افزار کنترل از راه دور «توربو ردیاب» باید از مارکت‌های معتبر (کافه بازار، گوگل پلی استور) دانلود و نصب شود. در غیر این صورت «توربو ردیاب» هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال سوءاستفاده از دستگاه و اطلاعات ایشان ندارد.

تماس با ما