تشخیص شنود اصلی از تقلبی | راه هایی که پیش روی شما وجود دارند

ردیاب خودروی پژو پارس
ردیاب پژو پارس می تواند شما را به سود زیادی برساند
دی ۳, ۱۳۹۹
پیدا کردن ردیاب شنود
پیدا کردن ردیاب شنود | بررسی راه هایی که به شما کمک می کنند
دی ۳, ۱۳۹۹

راه های تشخیص شنود اصلی از تقلبی

در کنار پیشرفته شدن تکنولوژی و آمدن راه های گوناگونی برای ساخت یک وسیله و همچنین ایجاد برندهای مختلف و شرکت های تولیدی برای ساخت یک وسیله الکترونیکی باعث شده است جنس های فیک و تقلبی از جنس های اصلی و مارک تشخیص داده نشوند و یک مشکل بزرگ را بر سر راه خریداران قرار داده اند همین موارد گفته شده در بازار باعث شده است افراد بعد از خرید یک وسیله در دو راهی قرار بگیرند که آیا چیزی که خریده ام اصل است یا فیک؟ قطعا یک ردیاب شنود نیز از این قاعده مستثنی نشده است و در بازار هم می توان یک شنود اصل را پیدا کرد و هم یک شنود تقلبی اما چگونه با راه های تشخیص شنود اصلی از تقلبی آشنا شویم.

ما در این مقاله راه حل هایی برای این موضوع در اختیارتان قرار می دهیم تا در این راستا توانسته باشیم کمکی هر چند ناچیز به شما کرده باشیم. برای خرید دستگاه شنود می توانید کلیک کنید.

تشخیص شنود اصلی از تقلبی

از این راه ها برای تشخیص جنس تقلبی از اصل استفاده کنید

آن قدر بعضی از شرکت ها در خصوص ساخت وسایل فیک و تقلبی حرفه ای شده اند که دست به تولید وسایلی کرده اند که هیچ تغییری با نمونه های اصلش نداشته بلکه گاهی اوقات از ظاهری شیک تر و بهتر نیز برخوردار است اما یک تفاوت اساسی در بین یک ردیاب شنود واقعی و تقلبی وجود دارد آن هم قطعاتی است که در این دو نوع ردیاب استفاده شده است و همچنین کیفیت ، قدرت و توانمندی از دیگر عناصری هستند که در نوع اصلی و تقلبی با یک دیگر متفاوت شده اند.

یک ردیاب شنود اصلی از بهترین و با کیفیت ترین قطعات و جنس ساخته شده و می تواند کوچک ترین صداها را انتقال دهد این در حالی است که ردیاب شنود تقلبی این میزان از کیفیت و قدرت را برای انتقال صداها نداشته و با کمی استفاده بیشتر از آن خراب خواهد شد.

اما چه کنیم تا یک ردیاب شنود تقلبی را نخریم؟!

  • از مغازه ها، مراکز فروش و سایت هایی که معتبر هستند خرید کنید:

وقتی قصد دارید تا یک ردیاب شنود داشته باشید ولی نمی خواهید کلاه سرتان برود پس بهتر است قبل از خرید ابتدا از مکان خرید مطمئن شوید خیلی از فروشگاه ها کارشان فروش وسایل فیک و تقلبی است پس حواستان را جمع کنید تا از یک فروشگاه و سایت معتبر اقدام به خرید کنید.

  • به بسته بندی ردیاب شنود در هنگام خرید دقت کنید:

شاید با خودتان بگویید بسته بندی یک ردیاب و دقت به آن قطعا یک کار به درد نخور و بی معنی است اما باید به شما بگویم سخت در اشتباهید شما در هنگام خرید حتما کارتون را چک کنید  و مطمئن شوید که جایی از آن مخدوش نشده باشد و منتظر بمانید تا پلمپ بسته بندی محصول جلو خودتان باز شود و مطمئن شوید که از قبل باز نشده باشد.

  • بارکد خوان:

همراه تان بار کد خوان داشته باشید!!!

نه تعجب نکنید منظورم از بار کد خوان آن دستگاه های پیشرفته و در جیب جا نشو موجود در فروشگاه های مواد غذایی نیست بلکه اپلیکیشن هایی است که می توانند این کار را برای تان انجام دهند آن ها را از گوگل دانلود و بر روی گوشی تان نصب کنید.

در هنگام خرید گوشی را بر روی بار کد ردیاب شنود قرار دهید که بر روی جعبه چاپ شده است سپس تمامی اطلاعاتی که برای تان نمایش داده شده است را بخوانید.

  • به کشور سازنده ردیاب شنود دقت کنید.
  • برند سازنده ردیاب شنود در اصل و فیک بودن آن به شما کمک می کند:

تمامی شرکت های اصلی برند خاص خودشان را دارند که هر کدام از این برندها لوگوی خاصی برای خودشان انتخاب کرده اند که قطعا هر برند فیکی نمی تواند به صورت کامل آن را جعل کند.

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تا تمامی راه حل های موجود برای اینکه بتوانید یک ردیاب شنود اصل را از تقلبی آن تشخیص دهید به شما بگوییم در کل پیشگیری بهتر از درمان است پس اول تمامی نکات برای خرید را رعایت کنید تا درگیر محصولات فیک و تقلبی نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما