تفاوت دزدگیر ماشین با سیستم های ردیاب

کاربرد ردیاب خودرو
کاربرد ردیاب در مشاغل
آبان ۱۷, ۱۳۹۹
راه های جلوگیری از سرقت خودرو
راه های جلوگیری از سرقت خودرو چیست؟
آبان ۱۷, ۱۳۹۹
تفاوت دزدگیر ماشین با سیستم های ردیاب خودرو

سیستم هشدار امنیتی یا دزدگیر اتومبیل وسیله ای الکترونیکی است که برای جلوگیری از سارقانی که قصد سرقت خودرو یا محتوای آن را دارند در وسیله نقلیه نصب می شود. موارد مختلفی وجود دارد که می تواند دزدگیر را به صدا در آورد. می توان از یک سیستم هشدار در برخی مواقع جهت ترساندن سارق استفاده کرد. با این حال اگر مالک ۵۰۰ متر از ماشین فاصله داشته باشد، بعید است که بتواند سریع پاسخ دهد. در این صورت است که دستگاه های ردیاب خودرو برای نجات وارد می شوند. برای آگاهی از دیگر تفاوت دزدگیر ماشین با سیستم های ردیاب خودرو با ما همراه باشد.

سیستم ردیاب خودرو را می توان به دزدگیر آن متصل کرد. وقتی دزدگیر خودرو فعال شود یک پیام اعلان به تلفن همراه، تبلت یا رایانه متصل شده ارسال می شود. به این ترتیب مالک خودرو می تواند ماشین را بررسی کند و در صورت نیاز پلیس را مطلع کند.

برای خرید جی پی اس خودرو و خرید ردیاب خودرو و آگاهی از قیمت آن ها با ما در ارتباط باشید.

تفاوت دزدگیر ماشین با سیستم های ردیاب خودرو

مزیت های ردیاب خودرو نسبت به دزدگیر خودرو

دزدگیر خودرو امنیت فاحشی را در ماشین شما ایجاد نمی کنند. نظرسنجی های جدید نشان می دهد با وجود تلاشی که خودروسازان و دارندگان خودرو برای ایمن سازی وسایل نقلیه خود انجام داده اند، سارقان هنوز هم خودروها را مورد هدف قرار می دهند. جالب است بدانید که اهداف جدید سارقان چرخ های خودرو و رینگ ها هستند و حتی اتومبیل های دارای سیستم هشدار نیز بسیار آسیب پذیر هستند. گروهی از سارقان بدون تحریک سیستم های هشدار می توانند چرخ ها، آینه های جانبی و رینگ ها را به سرقت ببرند.

از طرف دیگر اغلب سنسور ها، تحت تاثیر هشدارهای کاذب ناشی از لرزش کامیون های سنگین عبوری، حیوانات و حتی موسیقی با صدای بلند قرار می گیرند و این موضوع می تواند گمراه کننده و گاهی نگران کننده باشد و در دراز مدت فرد به شنیدن صدای دزدگیری که توسط یک گربه تحریک می شود عادت کرده و حتی اگر هشدارها با تماس فرد سارق با ماشین ایجاد شود، ممکن است به تصور اینکه گربه موجب تحریک سنسور سیستم هشدار شده آن را جدی نگیرد. با این وجود چندین کار وجود دارد که مالک می تواند برای افزایش امنیت خودروی خود انجام دهد و مهم ترین کار این است که می تواند علاوه بر نصب دزدگیر، ماشین خود را به دستگاه های ردیاب خودرو مجهز کرده تا در صورت دزدیده شدن خودرو، پلیس با GPS (ردیاب خودرو) رد خودرو و سارق را بزند.

در نتیجه…

بنابراین می توان نتیجه گرفت که سیستم های هشدار امنیت کامل خودرو را ارائه نمی دهند و ضعیف هستند و حتی سارقان حرفه ای می توانند آنها را از کار بیندازند. تاکنون صد ها  مورد  از سرقت اتومبیل ها حتی با وجود دزدگیر نصب شده در آنها گزارش شده است، سارقان باهوش و حرفه ای وجود دارند که می توانند به راحتی سیستم دزدگیر سیمی یا هر نوع سیستم هشدار دیگری را خلع سلاح کرده و اتومبیل را به سرقت ببرند.

بهترین راه برای اطمینان از اینکه خودروی شما کاملا در برابر سارقان محافظت می شود، نصب سیستم ردیابی خودرو GPS به همراه سیستم هشدار است هر دو این سیستم ها در کنار هم می توان تضمین کننده امنیت خودروی شما باشد.

مزایای زیادی در رابطه با سیستم های ردیاب خودرو وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از:

در صورت سرقت با مجهز بودن به ردیاب خودرو، وسیله نقلیه خود را پیدا می کنید.

جستجوی اتومبیل سرقتی به صورت دستی می تواند خسته کننده، هزینه بر و طولانی باشد. با استفاده از سیستم های ردیاب خودرو، می توانید در مدت کوتاهی ماشین دزدیده شده خود را پیدا کنید. دستگاه های ردیاب متصل به تلفن هوشمند شما به موقع اطلاعات مکان مربوط به اتومبیلتان را به گوشی شما ارسال می کنند، این دستگاه ها به قدری قوی هستند که مختصات (طول و عرض جغرافیایی) را نیز ارائه می دهند و از این رو با همکاری پلیس ماشین سریعتر پیدا می شود.

تفاوت دزدگیر ماشین با سیستم های ردیاب خودرو

سیستم ردیاب خودرو آرامش خاطر را ارائه می دهد

اگر شما تا به حال قربانی سرقت اتومبیل نشده اید و یا آنقدر خوش شانس بوده اید که سیستم ردیاب خودرو را نصب کرده اید پس از آنچه در اینجا صحبت می کنیم بسیار آگاه هستید. خبر خوب برای شما این است که بدانید اتومبیل شما ایمن است و در عین حال در صورتی که اتفاق بدی بیفتد می توانید آن را بازیابی کنید. علاوه بر مزیت ذکر شده در صورت چرخیدن رانندگان نوجوان با ماشین خانوادگی، والدین خیالشان راحت است چرا که آنها قادر خواهند بود تا رفتار رانندگی فرزندانشان را کنترل کنند.

 

دستگاه ردیاب خودرو با دستگاه های تلفن همراه سازگار است

این خبر خوبی برای افرادی است که تلفن های هوشمند و تبلت دارند. شما می توانید از راه دور همه چیز را در ماشین خود مدیریت کنید.

مزایای مرتبط با نصب سیستم ردیاب خودرو بسیار زیاد است ولی همانطور که در بالا اشاره شد اگر به دنبال امنیت بالایی برای خوردوی خود هستید پیشنهاد می کنیم که اتومبیلتان را به سیستم امنیتی کامل یعنی هم دزدگیر و هم ردیاب مجهز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تماس با ما